MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 5814014
nr 581 4014
CARPET
orientalisk, Kazak tidigt 1900-tal , 204 x 154
Condition: slitage, skador
300
SEK 1600
Monday May 4 2009
at 19:19:05
1.500 kr
350 kr
550 kr
650 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr