GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vaser 5417138
nr 541 7138
Vaser
Lenght: ()
1 par Frankrike, höjd: 33 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1500
SEK 1500
Monday September 15 2008
at 16:00:00
1.400 kr
1.200 kr