KONST / Litografier / Färglitografi 16164270

nr 1616 4270

Färglitografi

2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 40x50 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:01:32

28/4 18:21:07 1      Vinnande bud