GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 16032002

nr 1603 2002

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Servisdelar, Coq, Gustavsberg 1966-1985. Ugnssäker, brun med vita kanter. 35 delar, 9 extra koppar

Kondition: bruksslitage, nagg på en assiett

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:09:19

4/3 18:01:27 1      Vinnande bud

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg