FURNITURE / Sofas / Canapé 14854122

nr 1485 4122

CANAPÉ

1880s. Length: 150 ca, wear, damages.

1880-tal. Längd: ca 150 cm

Condition: slitage, skador

SEK 600

Monday August 29 2022
at 20:27:34