MÖBLER / Soffor / Kanapé 14854122

nr 1485 4122

Kanapé

1880-tal. Längd: ca 150 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 20:27:34