FURNITURE / Tables / Coffee table 10201423
nr 1020 1423
COFFEE TABLE
1880s, length: 68 cm, width: 39 cm, height: 75 cm, wear.
1880-tal, längd: 68 cm, djup: 39 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, rankt
SEK 100
Monday February 22 2016
at 18:25:44
18/2 13:58:40
18/2 14:00:39