FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5522765

nr 552 2765

GATE-LEG TABLE

Lenght: ()

1800-tal, längd: 160, djup: 115, höjd: 78

Condition: slitage, skador

1500

SEK 3100

Monday November 17 2008
at 16:00:00