SILVER & METAL / Silver / Parti silver 5602196

nr 560 2196

Parti silver

Lenght: ()

18/1900-tal, bl a dosa 1825 invändigt förgylld, längd: ca 6 cm

Condition: normalt bruksslitage, gravyrer

300

SEK 950

Monday January 12 2009
at 18:41:16