BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 16143031

nr 1614 3031

Ljusstake

1800-tal. Löstagbar ljusarm, Höjd: 37 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:43:18

18/4 10:25:52 1      Vinnande bud