MÖBLER / Bord / Klaffbord 10562250
nr 1056 2250
Klaffbord
Mahogny, England, 1800-tal, längd: 57+ 2x28, djup: 82 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2016
kl 20:56:14
19/9 20:51:14