GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 7748141
nr 774 8141
PORCELAIN
3-del + snuffbottle, China, Ming + 19th century, nagg.
3-del + snuffbottle, Kina, Ming + 1800-tal
Condition: nagg
800
SEK 3100
Monday August 27 2012
at 18:59:40
400 kr
1.600 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
3.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr
3.000 kr