MISCELLANEOUS / Jewellery / Rings 8703012
nr 870 3012
RINGS
3 pcs, 18k, 6g ca, wear, damages.
3 st, 18k, 6g ca
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday January 20 2014
at 18:57:24
16/1 22:33:14