MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8369076

nr 836 9076

Byrå

Mahogny, 1800-tal, längd: 105 cm, djup: 50 cm, höjd: 90 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 juli 2013
kl 18:48:52

6/7 15:07:47 1      600 kr
15/7 18:42:02 2      Vinnande bud