FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 4025512
nr 402 5512
CHEST OF DRAWERS
Lenght: ()
1700-tal, kompletterad, renoverad, längd: 104, djup: 56, höjd: 81 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 6000
Monday Mars 27 2006
at 16:00:00
450 kr
400 kr
5.900 kr