LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Hanging lamp 11132473
nr 1113 2473
HANGING LAMP
brass, diameter: 32, wear, damages.
Mässing, diameter: 32
Condition: slitage, skador
400
SEK 150
Monday June 5 2017
at 19:08:32
1/6 22:27:09
100 kr
2/6 21:59:40
Mässing