KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061047

nr 1406 1047

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -39, lykta. Olja på duk, 64x49 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:28:47

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman