BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 8091695
nr 809 1695
Kandelaber
Dresden, Porslin, Skulpterad, höjd: 41
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:07:13
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr