KONST / Litografier / Färglitografi 14943252

nr 1494 3252

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Yttermått inklusive ram: 67x75 ca

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:41:13

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm