GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 10849350
nr 1084 9350
Vaser
Ett par, signerade WvH, stengods, höjd: 23 cm
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:38:45
18/1 21:47:13
100 kr
23/1 18:13:53