GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vases 10849350
nr 1084 9350
VASES
Ett pairs, signerade WvH, stengods, höjd: 23 cm, nagg.
Ett par, signerade WvH, stengods, höjd: 23 cm
Condition: nagg
300
SEK 150
Monday January 23 2017
at 19:38:45
18/1 21:47:13
100 kr
23/1 18:13:53
Stengods