FURNITURE / Tables / Writing desk 9625422
nr 962 5422
WRITING DESK
1880s, length: 64 cm, width: 125 cm, height: 77 cm, wear, damages.
1880-tal, längd: 64 cm, djup: 125 cm, höjd: 77 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday May 18 2015
at 18:34:04
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Robot)
600 kr
600 kr (Robot)