FURNITURE / Tables / Sybord 5246002
nr 524 6002
Sybord
Lenght: ()
längd: 53, djup: 37, höjd: 68 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 650
Monday May 12 2008
at 17:52:34
350 kr
300 kr
500 kr
600 kr
600 kr