BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 15218118
nr 1521 8118
Ljusstakar
två par, nysilver, CAK. Höjd: 15-24 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:58:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.