MÖBLER / Bord / Skrivbord 13546444

nr 1354 6444

Skrivbord

England. Bredd: 122 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:10:15