KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12343263

nr 1234 3263

Träsnitt

signerad, 2/8,1950. Motivet: 11x11

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:34:25