KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14688307

nr 1468 8307

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Flustret, Uppsala. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x38, yttermått inklusive ram: 48x56 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:21:44

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm