GLASS & CERAMICS / Glass / Carafes 7381101

nr 738 1101

CARAFES

2 pcs, 19th century, damaged, nagg.

2 st, 1800-tal

Condition: skadad, nagg

600

SEK 200

Monday January 30 2012
at 17:30:35

28/1 17:34:26 1      hidden*
29/1 22:20:18 2      150 kr