FURNITURE / Tables / Gate-leg table 6662283
nr 666 2283
GATE-LEG TABLE
19th century, length: 193, width: 97, height: 77, ett nytillverkat ben, wear, damages.
1800-tal, längd: 193, djup: 97, höjd: 77, ett nytillverkat ben
Condition: slitage, skador
100
SEK 1100
Monday November 8 2010
at 17:47:58
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr
950 kr
6
900 kr
6
1.000 kr
7