FURNITURE / Tables / Games table 8737176
nr 873 7176
GAMES TABLE
Främre orienten, spelpjäser finns, length: 84, width: 43, height: 80, mindre slitage/ damages.
Främre orienten, spelpjäser finns, längd: 84, djup: 43, höjd: 80
Condition: mindre slitage/skador
2000
SEK 3400
Monday February 3 2014
at 18:50:27
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.400 kr