KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14772046

nr 1477 2046

Annamaria Forsberg

(f. 1955), Sverige

"Anden i flaskan". Monogramsignerad -96. Pastell, ram av drivved. Bildmått: 36x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x71 cm

Annamaria Forsberg, svensk konstnär och pedagog född 1955.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:08:56

21/6 08:17:12 1      Vinnande bud
4/7 14:45:01 1      justering av budtak

Annamaria Forsberg

Läs mer om Annamaria Forsberg