GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrikar 5213251
nr 521 3251
Tallrikar
Lenght: ()
2 st. Kina, 1800-tal, dia 21 (nagg)
300
SEK 650
Monday April 28 2008
at 16:58:15
350 kr
350 kr
500 kr
500 kr
600 kr
600 kr
Tallrikar
nr 521 3251
Tallrikar
Lenght: ()
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 650 |
Monday April 28 2008 |