GLASS & CERAMICS / Ceramics / Terrin med lock 5005137
nr 500 5137
Terrin med lock
Lenght: ()
Kina, 1700-tal, 37, höjd: 24 (skador)
1000
SEK 700
Monday December 10 2007
at 16:31:41
9/12 21:50:12
9/12 21:57:22
- Thema-auction