FURNITURE / Tables / Sybord 5282655
nr 528 2655
Sybord
Lenght: ()
Jugend Reliefmotiv, längd: 38, djup: 28, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 400
Monday June 2 2008
at 16:17:49
250 kr
150 kr
250 kr
350 kr