LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Lampetter 3135070
nr 313 5070
Lampetter
Lenght: ()
1 par, 1800-tal, förgylld brons
100
SEK 1200
Monday May 10 2004
at 16:00:00
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
hidden*
800 kr
900 kr
950 kr