FURNITURE / Tables / Dinner table 8459176

nr 845 9176

DINNER TABLE

fanerat med alm, runt, dia 99, height: 74 cm, Två iläggsskivor den ena fanerad,

fanerat med alm, runt, dia 99, höjd: 74 cm, Två iläggsskivor den ena fanerad 50x99 vardera

4000

SEK 3400

Monday September 9 2013
at 18:06:41

9/9 17:45:23 1      Vinnande bud