![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Lampbord 2291260
*
nr 229 1260
Lampbord
elefant, keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 april 2003
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik lampbord
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:47
-
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:18
-
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:56
*
Lampbord
nr 229 1260
Lampbord
elefant, keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 april 2003 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik lampbord
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:47 -
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:18 -
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:56