ART / Oil paintings / Oil painting 13174052

nr 1317 4052

Svante Petri

(f. 1944), Sverige

Svante Petri (b. 1944), Sweden. "Där är du" Utanför västra Orust. Signed. Oil on canvas, 85x60,

OIL PAINTING, "Där är du" Utanför västra Orust. Signerad. Olja på duk, 85x60 cm

Svante Petri, Swedish painter, born 1944.

Yes

15000

SEK 12000

Monday Mars 30 2020
at 19:14:39

29/3 15:14:12 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • Mar 30

Klassiska

Read more about Klassiska

  • Artist/Designer

Svante Petri

Read more about Svante Petri