LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Chandelier 12474020
nr 1247 4020
CHANDELIER
senempirestil, 19th century. Height: 105, för 8 ljus, ej elektrifierad, wear.
senempirestil, 1800-tal. Höjd: 105, för 8 ljus, ej elektrifierad
Condition: slitage
12000
SEK 10000
Monday April 8 2019
at 20:19:08
8/4 20:04:01