BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 3331597

nr 333 1597

Ljusstakar

1-par, Koppar, 1800-tal, H.29 (1st med lagning)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 oktober 2004

24/10 23:27:52 1      Vinnande bud