FURNITURE / Misc. Furniture / Bedstead 10849402

nr 1084 9402

BEDSTEAD

bredd: 84, wear, damages, en knopp saknas.

bredd: 84

Condition: slitage, skador, en knopp saknas

800

SEK 1200

Monday January 23 2017
at 18:33:21