ÖVRIGT / Mattor / Matta 15695366

nr 1569 5366

Matta

Orientalisk, Semiantik, 158x310 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:20:54

Orientmatta