GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 17334188

nr 1733 4188

Porslin

7 delar, 1950-tal, diverse. Bland annat "Jarup" Deco, Längd: 21-36. Höjd: 13 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 19:44:53

17/10 10:59:38 1      300 kr
20/10 09:24:54 2      Vinnande bud