GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porslin + stickvapen 8078025
nr 807 8025
Porslin + stickvapen
four parts, antique, wear, damages.
4 delar, Antik
Condition: slitage, skador
800
SEK 1000
Monday February 11 2013
at 20:36:13
800 kr
300 kr
500 kr
900 kr