FURNITURE / Sofas / Sofa 10234366

nr 1023 4366

SOFA

1880s, length: 140 cm, wear.

1880-tal, längd: 140 cm

Condition: slitage

SEK 100

Monday Mars 7 2016
at 18:48:00

4/3 12:14:13 1      Vinnande bud