MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 9983443
nr 998 3443
Damarbetsbord
omkring sekelskiftet 1900, med uppsats, längd: 96 cm, djup: 58 cm, höjd: 112 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2015
kl 18:53:41
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr