FURNITURE / Tables / Bedside table 17154175

nr 1715 4175

BEDSIDE TABLE

one pair, 1960s, teak. Length: 35 cm, width: 45 cm, height: 55 cm, wear.

Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 35 cm, djup: 45 cm, höjd: 55 cm

Condition: slitage

SEK 800

Monday August 4 2025
at 19:21:47