GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 7416385
nr 741 6385
Uppläggningsfat
2 st, 1930-/40-tal, längd: 43-53
Kondition: det mindre med lagning
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:18:15
100 kr
150 kr
350 kr