FURNITURE / Tables / Lamp table 10471228
nr 1047 1228
LAMP TABLE
length: 47 cm, bredd: 37, height: 36 cm,
längd: 47 cm, bredd: 37, höjd: 36 cm
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday August 1 2016
at 19:34:46
24/7 09:45:51