FURNITURE / Tables / Pelarbord med låda 8939403

nr 893 9403

Pelarbord med låda

length: 73, width: 45, height: 74, wear, damages.

längd: 73, djup: 45, höjd: 74

Condition: slitage, skador

600

SEK 150

Monday May 12 2014
at 18:55:06

9/5 14:35:40 1      100 kr
12/5 03:03:59 2      Vinnande bud