Ã–VRIGT / Mattor / Flossamatta 12946285

nr 1294 6285

Flossamatta

Märta Gahn, Monogramsignerad MG, 127x210 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2019
kl 20:23:44

2/12 20:07:45 1      Vinnande bud