MISCELLANEOUS / Rugs / Flossamatta 12946285
nr 1294 6285
Flossamatta
Märta Gahn, Monogramsignerad MG, 127x210 cm, wear, damages.
Märta Gahn, Monogramsignerad MG, 127x210 cm
Condition: slitage, skador
700
SEK 300
Monday December 2 2019
at 20:23:44
2/12 20:07:45