GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 5842618

nr 584 2618

DINNER SET

"Hedera" Rörstrand, Sweden, slitage, skador.

"Hedera" Rörstrand

Condition: slitage, skador

100

SEK 250

Monday May 25 2009
at 19:32:54